Wybierz ligę

Aktualności

27 MAR 2017

Mistrzowie spotkają się w Ełku

Miło nam poinformować, że V Mistrzostwa Polski szóstek Extraliga.pl odbędą się w Ełku. Wcześniejsze cztery turnieje mistrzowskie rozgrywane były w mieście organizatora – Bydgoszczy.

Ełk to miasto położone w północno-wschodniej Polsce w województwie warmińsko-mazurskim. Drużyna z Ełku – Dar-Tech - to aktualny Mistrz Polski Szóstek 2016. Turniej finałowy Mistrzostw odbędzie się 1 i 2 lipca 2017. Areną zmagań będzie boisko ze sztuczną nawierzchnią.

Turniej finałowy
Turniej finałowy potrwa dwa dni, w pierwszy dzień rozegrane zostaną rozgrywki grupowe, w drugi dzień rozgrywki finałowe. Nagrodą główną o wartości 15 tysięcy złotych dla Mistrza Polski będzie wyjazd całego zespołu na mecz europejskiego giganta. Miasto wyjazdu dla Mistrza Polski 2017 nie zostało jeszcze ustalone. W zeszłych latach były to m.in. Barcelona i Mediolan.    

Zmiany, zmiany…
W finałach wystąpią nie tylko mistrzowie miast, ale także zwycięzcy lokalnych Pucharów Ligi. Od tego roku bowiem, drugim ogólnopolskim turniejem będzie Puchar Extraliga.pl. W skrócie - to Ogólnopolski turniej podobny do MP, w którym udział wezmą zwycięzcy lokalnego Pucharu Ligi z każdego miasta. Podobnie jak Mistrzostwa, turniej będzie rozgrywany w tych samych dniach, w tym samym czasie. I tym razem nie zabraknie atrakcyjnych nagród.Zakończenie na galowo
Po dwudniowych zmaganiach na boiskach, wszyscy uczestnicy przeniosą się na oficjalne zakończenie Mistrzostw Polski 2017 oraz Pucharu Extraliga.pl 2017. Na gali  wręczone zostaną nagrody za oba turnieje, drużynowe jak i indywidualne. Później uczestników czeka After Party.Wszelkie szczegóły dla drużyn, które wezmą udział w Mistrzostwach Polski oraz Pucharze Extraliga.pl będą przekazywane przez koordynatorów w poszczególnych miastach.

Do zobaczenia w lipcu! 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto