Wybierz ligę

Aktualności

13 MAR 2017

Extraliga wraca do Łodzi! Zapraszamy na spotkanie

Extraliga.pl wraca do Łodzi w nowej odsłonie! Zapraszamy na spotkanie organizacyjne przed sezonem ligowym WIOSNA 2017. Na spotkaniu obecni będą przedstawiciele z siedziby Extraligi z Pomorza, którzy omówią wszelkie nowości i zasady.

Spotkanie odbędzie się 17 marca (piątek) o godz. 18 w BionanoParku przy ul. Dubois 114/116. Specjalnie dla Was do Łodzi zawita oficjalna delegacja głównego organizatora Extraliga Polska, która omówi m.in. nowości zachodzące w lidze, zasady i nagrody ligowe oraz udzieli informacji na temat nowej formuły Mistrzostw Polski, które odbędą się już w lipcu tego roku.

Co do rozgrywek lokalnych, oprócz nagrody w postaci wyjazdu na MP, drużyny będą walczyć m.in. o nagrody rzeczowe o puli co najmniej 1500 zł oraz wyróżnienia i statuetki indywidualne. Ponadto możecie liczyć na profesjonalne statystyki, galerie zdjęciowe, wywiady video i wiele, wiele więcej!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w rozgrywkach na wiosnę! Swoją obecność można potwierdzić pod numerem telefonu 662 066 002 (kontakt do Jarosława Szwiec - Dyrektora Generalnego Extraliga.pl).

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto