10 MAJ 2016

Wrócili z dalekiej podróży!

SMOLAR.pl - SPQR 3:8 (1:0)

W miniony weekend odbyło się z pozoru łatwe spotkanie, w którym z góry mogliśmy obstawić jednego faworyta. Jednak obie ekipy na wiosnę grają znakomicie, a każdy rywal ma z nimi ciężki kawałek chleba do zgryzienia. Mecz zaczął się spokojnie, żadna z ekip nie chciała się otworzyć by nie stracić jakieś głupiej bramki. w 18 minucie doczekaliśmy się pierwszego trafienia dla gospodarzy, a jak się poźneij okazało było to jedyne trafienie w pierwszej odsłonie. Po przerwie goście, którzy walczą o miejsce na podium wyszli bardzo zmotywowani co zaowocowało gradem bramek. Dopiero na 10 min przed końcem Smolar zdobył drugą bramkę w tym meczu ale wtedy widniał wynik 2-6 i goście ponownie punktowali. W ostatniej akcji meczu na otarcie łez gospodarze jeszcze raz zdołali trafić i tym samym ustalili wynik tego spotkania.

Hajduk P. 18'' 60'' Szczepaniak T. 50' - Krzemiński D. 35' 51' Pawlak M. 38' Dziedzic P. 40' 48' Gołębiowski P. 44' Durka M. 49' Arkit A. 54'