Pierwsze punkty Saintsów! Lider bez zmian!

Emocjonująca 7. kolejka za Nami!

Piątek 06.11.2015 godz. 18:30

Wollers – SPQR 3-8 (zaległy)

Mecz drużyn sąsiadujących ze sobą drużyn. Gospodarze w lepszej sytuacji, gdyż ich ewentualna porażka nie ruszała ich z miejsca bo w zapasie mieli trochę punktów. Mecz od samego początku bardzo zacięty. Początek to takie sprawdzanie obu ekip siebie nawzajem. Goście wychodzą na prowadzenie w 22 min, ale na odpowiedź Wollersów nie trzeba długo czekać, bowiem dwie minuty później doprowadzają oni do wyrównania. Do końca pierwszej połowy SPQR dało radę strzelić jedną bramkę a Gospodarze ani jednej i na tablicy po pierwszych 30 min widnieje wynik 1-2. Druga połowa już bardziej pod dyktando SPQR, które okazało się bardziej skuteczniejsze pod bramką rywali co zaowocowało kolejnymi trzema punktami. Jak widać po małej rewolucji Goście odbijają się od dna zaliczając drugie zwycięstwo w tym sezonie.

M. Smolarski 24', D. Szczepaniak 34', G. Stopczyński 44', - P. Gołębiowski 22', 57', D. Krzemiński 29', 41', 44', 60', G. Heinzel 40', A. Gołębiowski 57'.

Piątek 06.11.2015 godz. 19:35

Flying Cater Group – Flying Dragons 5-4

Prawdziwy hit kolejki czekał nas w piątek. Drużyny z czołówki tabeli stawały naprzeciw siebie a ewentualna wygrana którejś z nich przybliżała zwycięzcę do upragnionego Mistrzostwa. Pierwsza połowa niesamowicie wyrównana. Jedyną bramkę w pierwszych 30 min strzelają Gospodarze za sprawą Huberta Mikołajczyka, który daje prowadzenie swojemu zespołowi w 5 min. Druga połowa również bardzo wyrównana, lecz dużo więcej bramek oglądaliśmy. Można by powiedzieć „bramka za bramkę” i tak właśnie pod tym hasłem przebiegała druga połowa. Minimalnie lepsi ostatecznie okazują się Gospodarze, którzy zdobywają bardzo cenne 3 pkt tym samym utrzymując się na pozycji Lidera.

H. Mikołajczyk 5',43', N. Dregier 31', 49',53', - A. Konopski 38',39', A. Reksulak 44', 50'.

Piątek 06.11.2015 godz. 20:45

SPQR – Oldboys Łódź 5-6

Drugi mecz w ciągu jednego dnia to prawdziwy sprawdzian kondycyjny dla SPQR. Morale na pewno były bardzo dobre po zwycięskim pojedynku z Wollers. Pierwsza połowa bardzo wyrównana, bez większej przewagi któregoś z zespołów. Jedni i drudzy dość skuteczni w swoich akcjach ofensywnych, przez co mogliśmy obejrzeć sporo bramek w pierwszej części gry. Nieco lepsi po pierwszych 30 min okazali się goście. Druga połowa bez zmian. Jedni i drudzy żądni wygranej bardzo mocno dążyli do celu, celu zdobycia trzech pkt. Ostatecznie zwycięsko z tej rywalizacji wychodzą goście. Trochę zabrakło, być może właśnie kondycja. Nie mniej jednak SPQR po dwóch zwycięstwach odnotowuje porażkę a goście dalej znajdują się na podium, dzielnie goniąc Lidera.

D.Krzemiński 10',26',48', P. Gołębiowski 18',39'. - Ł. Baraniecki 7',17',25', Sz. Pińkowski 20',38', R. Kałużny 43'.

Niedziela 08.11.2015 godz. 18:30

Wollers – Afx Alufinish 1-9

Gospodarze na pewno obolali po ostatniej porażce z SPQR. Goście zaś ciągle depczą po piętakch Liderowi i nie chcą na pewno ustępować. Pierwsza połowa na pewno nie zapowiadała dużej ilości bramek. Sporo akcji ofensywnych, lecz niestety, brakowało skuteczności. Lepsi po pierwszej połowie Goście, którzy po 30 min prowadzą 0:2. Druga połowa to zdecydowane ataki Afx Alufinish. Ataki, które zaowocowały dużą ilością bramek. Ostatecznie Goście pewnie zwyciężają, zdobywając trzy punkty i dalej depczą po piętach Liderowi.

S. Strójwąs 55', - R. Majcherek 10',48', D. Rudnicki 13',45',50',51',53',57', D. Rosiak 40'.

Niedziela 08.11.2015 godz. 19:40

SMOLAR.pl – Saints 8-11

Na przeciw siebie stają ekipy, które nie zdobyły jeszcze ani jednego punktu w tym sezonie. Znaczącego faworyts tego spotkania nie było. Od samego początku mecz wyrównany. Jak na drużyny, które sąsiadują w tabeli, pierwsza część bez większej przewagi którejś z ekip. Druga część również bardzo wyrównana. Lepsi jednak w akcjach ofensywnych okazali się goście, którzy na pewno po tym meczu mają niesamowity powód do radości. Gospodarze zaś odnotowują kolejną porażkę. Jak to mówią nic wiecznie trwać nie może, tak że tylko patrzeć jak zdobędą oni swoje pierwsze punkty.

M. Szczepaniak 8',13', T. Szczepaniak 9',38',47',49',57', P. Hajduk 39', - Stefański 7',33', Ł. Leśniewski 8',14', P. Malski 10', M. Janiak 37', P. Nolak 41',44', Ł. Haśkiewicz 46', K. Zduniak 48', R. Dąbrowski 58'.