Afx Alufinish z kolejnym zwycięstwem !

3. kolejka za pasem a oto co działo się w piątek i nidziele.

Piątek 02.10.2015 godz. 19:30
Flying Dragons – SMOLAR.pl 11 – 4

Szybko strzelone bramki przez gospodarzy, być może ustawiły resztę spotkania. Pierwsza połowa pod dyktando Dragonsów, lecz i goście walczyli i nie dawali po sobie poznać, że są gorsi. 2 połowa to już tylko bramki dla jednej drużyny. Flying Dragons pokazało w tym meczu bardzo dobrą skuteczność, oraz to, że do samego końca będą walczyć o tytuł mistrzowski. Z taką skutecznością walka o tytuł może być niezwykle ciekawa. Goście zaś po raz trzeci z rzędu odnoszą porażkę. Nie wróży im to zbyt dobrej przyszłości, aczkolwiek my czekamy z niecierpliwością na przebudzenie tego zespołu.
Bramki zdobyli:

Flying Dragons:                                                    SMOLAR.pl
Adrian Konopski – 4                                           Michał Szczepaniak - 3
Marcin Grąncki – 2                                              Bartosz Nowak – 1
Łukasz Przybysz – 1                                            Samobójcza - 1
Hubert Lauk – 1
Wojciech Górski – 1
Andrzej Reksulak – 1

Piątek 02.10.2015 godz. 20:40
SPQR – Afx Alufinish 8 - 11

Goście już po 15 minutach wygrywali 3;0, więc początek spotkania zdecydowanie na ich korzyść. W kolejnych minutach do głosu zeczęli dochodzić zawodnicy SPQR, lecz to za mały by wyrównać stan spotkania, który po pierwszej połowie widniał 2:5. W drugiej części meczu niewiele się zmieniło. Częste ataki Afx Alufinish opiewane były rzadkimi akcjami w ofensywie SPQR. Koniec końców na tablicy widnieje ostateczny wynik 8:11. Goście tym samym utrzymują fotel lidera a gospodarze nadal bez zwycięstwa w tym sezonie.

SPQR:                                                                              Afx Alufinish:
Daniel Krzemiński – 3                                                    Adrian Jarecki - 3
Patryk Gołębiowski – 3                                                  Jacek Rykowski - 2
Adam Nowak – 1                                                             Jacek Powalski - 2
Grzegorz Heinzel – 1                                                       Rafał Majcherek – 2
                                                                                            Dawid Rudnicki – 1
                                                                                            Michał Rosiak – 1

Niedziela 04.10.2015 godz. 19:00
Flying Cater Group – Saints 3 – 0 [walkower]

Niestety, drużyna Gości przed meczem poinformowała, że nie zbierze składu na to spotkanie, stąd decyzja o walkowerze.

Niedziela 04.10.2015 godz. 20:10
Oldboys Łódź – Wollers 8 – 7

Zdecydowanie najciekawsze spotkanie tej kolejki. Początek meczu pod dyktando Gości. Dwie szybko strzelone bramki być może spowodowały lekkie rozluźnienie w ekipie Wollers stąd po pierwszej połowie Oldboys Łódź wygrywa 4:3. W drugiej połowie nic się nie zmieniło poza wynikiem. Szybkie akcje z jednej jak i z drugiej strony, dobra skuteczność w ofensywie jak i w defensywie. Można powiedzieć, że rzutem na taśme ostatecznie wygrywają gospodarze, gdyż bramkę na 8-7 strzelają oni w ostatniej minucie spotkania. Mecz opiewający w wiele akcji, ładnych bramek oraz nerwów do ostaniej minuty. Oby więcej takich spotkań !

Oldboys Łódź:                                                                           Wollers:
Maciej Kowalski – 4                                                                 Damian Szczepaniak - 2
Robert Lerner – 1                                                                     Michał Smolarski - 2
Michał Jankowski – 1                                                              Adam Dąbrowiecki - 1
Piotr Więckowski – 1                                                               Bartosz Tkaczyk – 1
Rafał Kałużny – 1                                                                     Grzegorz Stopczyński – 1