Podsumowanie 2. kolejki

Za Nami 2. kolejka Extraligi. A oto, co działo się w miniony weekend:

Piątek 25.09.2015 godz. 20;00
Oldboys Łódź vs Flying Cater Group 4:9

W Hitowym spotkaniu 2. kolejki nie zabrakło emocji. Mecz może i nie do końca wyrównany, lecz braku zaangażowania którejś Drużynie zarzucić nie można było. Pierwsza połowa pod lekkie dyktando Gości. W drugiej połowie emocje wzięły górę, i doszło do lekkich przepychanek pomiędzy zawodnikami. Oczywiście na podstawie relacji wideo w najbliższym czasie zostaną wymierzone kary – zawieszenia dla poszczególnych zawodników. Ostatecznie zwycięsko z tego starcia wychodzi ekipa Flying Cater Group odnotowując drugie zwycięstwo w tym sezonie co na pewno zapowiada udaną rundę.

Niedziela 27.09.2015 godz. 18;10

SPQR vs Flying Dragons 4:7

Gospodarze tego spotkania na pewno nie mają łatwego początku sezonu, gdyż po bardzo silnej ekipie Flying Cater Group przyszło im grać z obrońcami tytułu. Faworytem tego meczu mogła być tylko jedna ekipa – Flying Dragons. W pierwszej połowie ku zaskoczeniu dłużej przy piłce utrzymywali się Gospodarze, próbując konstruować akcję dokładnie z dużo ilością wymiany podań. Niestety, nieskuteczność i zabójcze kontry Gości spowodowały, że do przerwy widniał wynik 1:4. Początek drugiej połowy zdecydowanie na korzyść SPQR. Bardzo blisko byli do wyrównania wyniku, lecz niestety, skuteczność w ofensywie a raczej jej brak, zdecydował, iż zwycięsko z tego pojedynku wychodzi Drużyna Flying Dragons pokonując rywali 4:7.

Niedziela 27.09.2015 godz. 19;15

Wollers vs SMOLAR.pl 7:6

Mecz jak można powiedzieć „dwóch połówek”, a dlaczego? O tym już za chwilkę. Pierwsza część spotkania zdecydowanie na korzyść Gospodarzy. Częste ataki, bardzo dobra skuteczność zdecydowały o wyższości w pierwszej połowie. Wynik do przerwy 5:1.
Druga połowa wyglądała troszkę inaczej, bowiem do głosu zaczęła dochodzić ekipa SMOLAR .pl wyrównując stan spotkania. Końcówka meczu bardzo wyrównana, szybkie tempo, częste ataki, można powiedzieć, że to spotkanie było najciekawszym w 2. kolejce. Ostatecznie z kompletem punktów wychodzą Gospodarze, odnotowując bardzo cenne zwycięstwo.

Niedziela 27.09.2015 godz. 20;20

Afx Alufinish vs Saints 20:5

Całe spotkanie dość jednostronne. Bardzo rzadkie ataki Gości spowodowały, iż do przerwy widniał już wynik 11:1. Gospodarze doszczętnie wykorzystali słabość rywala doskonale czując się w ataku i wykorzystując większość swoich akcji bramkowych. Saints odnotowuje drugą porażkę zamykając tym samym tabelę, wówczas, gdy Afx Alufinish wspina się na sam szczyt i po 2. kolejce to oni zajmują fotel lidera.