22 WRZ 2015

Extraliga - Łódź RUSZYŁA !

Za nami inauguracyjna kolejka tego sezonu. Nie bez przeszkód, drobnych poprawek, ale udało nam się wystartować. Mecze rozgrywane były w piątek i niedziele w godzinach wieczornych.

Zapraszamy na krótkie podsumowanie z I kolejki.

Flying Cater Group vs SPQR  12-6 [3-1]

To, że Flying Dragons połączyło się z Cater Group nie było dla Nas niespodzianką. Każdy wyczekiwał, aby zobaczyć co prezentują na boisku. W pierwszym meczu przyszło im grać z całkowicie nową ekipą, o której mało co kto wiedział.

I początek spotkania dość zaskakujący, gdyż na prowadzenie wychodzi SPQR. Jedak z upływem czasu w pierwszej połowie to Gospodarze częściej atakowali zamykając SPQR na własnej połowie. Do przerwy Flying wychodzi z presji wygrywając 3;1.

Druga połowa była całkiem wyrównana. Szybka gra, skuteczne ataki spowodowały, że w drugiej połowie padło aż 14 bramek. Ostatecznie zwycięzcą tego spotkania zostaje Flying Cater Group wskakując tym samym na 1 miejsce w tabeli.

SMOLAR.pl vs Afx Alufinish  4-8 [4-4]

Spotkanie drużyn, które w poprzednim sezonie zajęli środkowe miejsca w tabeli. Cała pierwsza połowa bardzo wyrównana, do 20 minuty zanotowany był wynik 0-0. Minutę później zaczęło się dziać, bowiem bramkę strzela SMOLAR.pl a dokładniej Kamil Kołodziejczak. I od tej chwili ogladamy "bramkę za bramkę". Stąd po wyrównanej I połowie wynik 4-4.

Druga połowa to juz tylko bramki Afx Alufinish. Strzelili ich tyle samo co w I połowie i to wystarcza, aby wyjść  z tego spotkania z 3 oczkami.

Flying Dragons vs Oldboys Łódź 3-4 [1-0]

Faworytem tego meczu była ekipa Gospodarzy. Pierwsza połowa niezwykle wyrównana. Lepsza skuteczność zdecydowała o tym, że po pierwszej połowie wygrywała ekipa Dragonsów.

W drugiej połowie szybko bramkę strzelają Gospodarze i robi nam się już 2-0. Jednak ekipa Gości się nie poddała i jak się okazało bardzo słusznie. Wynik spotkania wyrównali po 10 minutach i z minuty na minutę to oni bardziej przeważali. Gratulację dla ekipy Oldboys Łódź za walkę do końca bo jak widać, piłka nożna jesy nieprzewidywalna.

Saints vs Wollers  4-8 [0-5]

Już po 15 minutach Goście wypracowali sobie pewną przewagę strzelając drużynie Saints 2 bramki. I na tym nie poprzestali, gdyż do konca I połowy dołozyli jeszcze 3 bramki wygrywając 5-0.

W drugiej połowie do głosu zaczęli dochodzić Gospodarze i skuteczne ataki dały im 4 bramki. Niestety, ale strata z I połowy była na tyle duża, że ekipa Wollers już nie dała szans na więcej i wygrali oni pewnie 4-8.