04 WRZ 2014

Dwukrotny Mistrz Polski Extraliga.pl zagra w Łodzi!!!

Po przerwie wakacyjnej nadszedł czas na nowy sezon Extraligi w Łodzi. Zanim to jednak nastąpi będziemy mieli okazję porównać umiejętności najlepszej szóstkowej ekip naszego miasta w poprzednim sezonie – CATER GROUP i beniaminka rozgrywek – teamu FD Więcej Niż Sport, z dwukrotnym zwycięzcą ogólnopolskich finałów – zespołem VOLTASTAL Bydgoszcz! Na zaproszenie mistrzów Łodzi piłkarze Volty przybędą do naszego miasta już w najbliższą sobotę (6 września) by na boisku przy Malczewskiego odbyć dwa mecze sparingowe. Rzadko kiedy mamy okazję spotkać w jednym miejscu tyle bardzo dobrych drużyn szóstkowych, tak więc z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich fanów piłki nożnej i zachęcić do wspierania swoich ulubieńców gorącym  dopingiem. Gospodarze z CATER GROUP w lipcowych finałach o Mistrzostwo Polski nie mieli okazji skonfrontować swoich umiejętności z najlepszym zespołem ostatnich dwóch lat. Przypomnijmy, że pomimo braku porażki piłkarzom CATER do finałowego pojedynku z VOLTASTAL zabrakło jednej bramki. Tamto wydarzenie zapadło na długo w pamięci organizatorom sobotniego eventu i na pewno dodaje smaczku rywalizacji pierwszej i trzeciej drużyny Mistrzostw Polski Extraliga.pl. Nowy zespół również nie powinien odstawać od konkurencji, szczególnie, że piłkarze FD Więcej Niż Sport to aktualni mistrzowie kraju z ligi konkurencyjnej. W nadchodzącym sezonie zdecydowali się oni na udział w naszych regionalnych rozgrywkach i dzięki temu jeszcze przed inauguracją sezonu 2014/2015 będą mieli okazję stanąć oko w oko z najlepszymi extraligowcami. Poniżej prezentujemy terminarz planowanych spotkań:

CATER GROUP – VOLTASTAL Bydgoszcz               6 wrzesień, sobota 13:00

CATER GROUP – FD Więcej Niż Sport                     6 wrzesień, sobota 14:00

FD Więcej Niż Sport – VOLTASTAL Bydgoszcz         6 wrzesień, sobota 15:00

Mecze odbędą się zgodnie z zasadami regulaminu Extraligi, w wymiarze czasowym 2x25 minut. Liczymy na wielkie emocje i zacięte spotkania. Wprawdzie są to tylko konfrontacje towarzyskie jednak zapewniamy, że każda z drużyn podejdzie do pojedynków z pełną powagą i stuprocentowym zaangażowaniem. Do zobaczenia wkrótce!