14 CZE 2016

Zaległe spotkanie oraz półfinał Pucharu Ligi już niebawem !

Cater Group – SPQR (Półfinał Pucharu Ligi)

15.06.2016r godz 19:00

Pierwszego finalistę już znamy. Z powodu rezygnacji drużyny Flying Dragons zespół SMOLARA zapewnił sobie miejsce w wielkim finale. A kto będzie ich przeciwnikiem? Na przeciw siebie stają drużyny, które na pewno prezentują wysoki poziom. Patrząc na tabele w Ligowych zmaganiach faworyt jest tylko jeden. Oczywiście gospodarze, którzy jeszcze nie doznali porażki. Czy ta świetna passa kiedyś w końcu się skończy? SPQR staje przed świetną szansą zrewanżowania się za bój Ligowy i zwyciężyć Puchar. Ażeby tak się stało, muszą zwyciężyć. Zadanie nie jest łatwe ale na pewno w zasięgu ręki. Czy któraś z drużyn zbliży się znacznie do finału? A może to spotkanie niewiele wyjaśni i o wszystkim zadecyduje rewanż? Już w środę o godzinie 19:00 na orliku przy ul. Malczewskiego zaczynamy Extraligowe granie a w nim półfinał Pucharu Ligi.

Wollers – Oldboys Łódź

15.06.2016r godz 20.05

Mówiąc o pojedynkach tych dwóch drużyn na pewno mamy w pamięci ich ostatnie starcie. A czemu? A temu, gdyż w poprzednim meczu 5 minut przed końcem meczu Wollersi wygrywali dwoma bramkami. Wtedy zaś Oldboysi się obudzili i strzelili im w ostatnich minutach 3 bramki i ostatecznie zwyciężyli 8:7. Chęć rewanżu za ten mecz na pewno pozostaje, tak więc karty zdają się być otwarte. Oczywiście, na papierze to goście są faworytem. Są oni bowiem na trzecim miejscu ze sporą przewagą punktową nad drużyną poniżej. Wollersi nie muszą już się patrzeć za siebie, ale muszą pamiętać, że SMOLAR.pl depcze im po piętach i mogą w każdej chwili zamienić się miejscami. Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? Czy czeka nas powtórka z poprzedniej rundy? Czy również ostatnie sekundy meczu rozstrzygną o tym, kto zdobędzie upragnione 3 punkty? Miejmy nadzieję! Wszystkich chętnych zapraszamy do oglądania tego meczu już w środę o godz. 20:05 na orliku przy ulicy Malczewskiego !!!