17 MAJ 2016

Mecz na szczycie dla Catera!

W piątek rozgrywaliśmy 13 kolejkę spotkań, zaś w niedzielę odbył się zaległy mecz z 11 kolejki. W odbytych spotkaniach nie zabrakło emocji, bramek, sportowej walki i paru kartek.

SMOLAR.pl - Oldboys Łódź 8:8 (3:5)

Początek spotkania zdecydowanie należał do gości. Już po 6 minutach gry prowadzili roznicą trzech bramek. Wtedy gracze Smolara się obudzili i zaczęli stawiać opór. Najpierw w 10 minucie po raz pierwszy trafiajac a następnie kwadrans późneij zdobyli kontakt. I chyba zadowoleni  z faktu że do szatni będą schodzić z minimalną stratą za bardzo sięrozluźnili co Oldboysi wykorzystali w 100% w ostatnie 2 minuty trafiając dwukrotnie. Po przerwie gospodarze wyszli bardzo z mobilizowani z myślą dogonienia wyniku, lecz kontra gości i znów na tablicy rożnica trzech bramek. Nie podcięło jednak to skrzydeł Smolarowi, który dalej atakował i dążył do wyrównania. Rozpoczęła się wymiana ciosów bramka za bramkę a ostatecznie w końcówce spotkania mieliśmy dwie bramki przewagi gości. Oldboysi pewni już wygranej za dużo sobie pozwolil na sam koniec tracąc bramkę w ostatniej minucie gry a w doliczonym czasie tracąc zwycięstwo i musili pogodzić się podziałem punktów.

Bramki: Dłużewski Ł. 9' 60' Kosmowski M. 10' Hajduk P. 25' 48' 60+1' Szczepaniak M. 38' Kunc T. 53' - Kocięba A. 2' 4' 33' Lerner R. 6' Bogdański T. 29' 55' Błada M. 30' Kałużny R. 40'

Żółte kartki: Bogdański T. 42' Kocięba A. 46' Błada M. 49'

Cater Group - AFX Alufinish 7:3 (1:1)

Spotkanie pewnie ogłoszone mianem hitu kolejki. Lider podejmował v-ce lidera i zwyciestwo jednej z ekip zdecydowanie zbliżyło by do mistrzostwa. Obie ekipy mecz zaczęły ostrożnie, jednak po 8 minutach to Catrzy wyszli na prowadzenie. Spokojne budowanie akcji, gra pozycyjna nie przynosiła efektu po jednej jak i po drugiej stronie aż do 20 minuty gdzie samobójczą bramkę strzelili gospodarze i na przerwę mieliśmy skromny wynik 1:1. Po przerwie bardziej zmobilizowany był lider tabeli, który zaczął punktować nie dając dojść do "głosu" AFX. Na trzy zdobyte oczka potrafili odpowiedzieć tylko jednym trafieniem i było tak dwa razy. Ostatecznie Cater pewnie wygrał umacniając się na pozycji lidera.

Bramki: Mikołajczyk H. 8' 42' Płuciennik A.32' 55' Gitzel M. 40' Baran M. 50' Wilczyński K. 60+2' - Adamski Ł 20'-sam. Zawistowski D. 46' Dubiński J. 60+1'

Żółte kartki: Chorąży R. Płuciennik A. Wilczyński K. - Zawistowski D. Powalski J.

Oldboys Łódź - AFX Alufinish 3:3 (2:1)

Bardzo ważny mecz dla obu ekip. Z jednej strony obrona drugiego miejsca i walka o mistrzostwo, a z drugiej strony chęć wskoczenia za plecy liderowi. Obie ekipy zaczęły otwarty futbol i nie były nastawione na obronę lecz na zwycięstwo. Wynik meczu otworzyli goście w 7 minucie gry wyszli na prowadzenie, a dziesięć minu poźniej znów był remis. W 23 minucie gry tym razem gospodarze objęli prowadzenie za sprawą kapitana zespołu i do końca pierwszej połowy taki wynik się już utrzymał. Zaraz po przerwie Błada znów trafił dając bezpieczne dwubramkowe prowadzenie. Goście wzieli się za siebie i zaczęli podwajać ataki, ale bez większych efektów. Dopiero w 52 minucie Rosiak dał szansę Alufinish na wywalcznie chociaż remisu w tym meczu. I to zespołowi się udało bo tuz przed ostatnim gwizdkiem Rosiak znów trafił ratując zespół przed porażką.

Bramki: Kałużny R. 7' Błada M. 23' 32' - Zwoliński K. 17' Rosiak M. 52' 60'

Żółte kartki: Lerner R. 48' Kałużny R. 60' - Jarecki A. 46'